ЦСКА Москва спря негативната поредица от три поредни загуби и разгроми с 5:0 УФА в мач от 15-я кръг на руското първенство. Георги Миланов игра 90 минути за руския гранд.

„Армейците“ поведоха с 1:0 с гол на Натхо в 35-та минута.

Миланов записа асистенция за втория гол на ЦСКА в 41-та минута, който бе дело на Зоран Тошич.

В 44-ата минута вратарят на гостите Давид Юрченко извади над гредата чудесен изстрел на бившия капитан на Литекс. Активността му включваше и няколко свободни удара, спечелени в директни дуели с играча на гостите Тишкин, който трудно удържаше българина. В 14-ата минута пък негов индивидуален пробив не беше подкрепен, а също вещаеше опасност.

Зоран Тошич отбеляза своя втори гол в мача в 56-та минута и направи резултата 3:0.

Думбия покачи резултата на 4:0 в 60-та минута, а крайното 5:0 оформи Ахме Муса в 88-та минута.

ЦСКА Москва се изкачи на трето място във временното класиране с актив от 28 точки преди останалите мачове от кръга.