Кореецът Йонг Мин Сон донесе успеха с 1:0 в дербито на Лондон срещу Кристъл Палас в 6-ия кръг.

Първото полувреме в мача не бе най-вдъхновяващото. Двата отбора опитваха с дълги топки и на контраатаки да изненадат противниковата защита, но без успех. Най-близко до гола бе Йоан Кабай от Палас в самия край на първата част.  Тогава той видя своя изстрел, отбит от левия стълб на вратата на Тотнъм.

Двата отбора продължиха да действат равностойно и след почивката. Головите опасности не изобилстваха. Ерик Ламела от Тотнъм и Бакари Сако от Палас пропуснаха по една добра възможност.

В крайна сметка на преден план излезе отново кореецът от Тотнъм Йонг Мин Сон, както и в мача срещу Карабах за Лига Европа, когато той вкара два гола. Сега азиатецът се задоволи с един, но решителен за изхода от мача. Той завърши с гол индивидуалното си усилие в 68-ата минута и това донесе победата с 1:0 за „шпорите“ в дербито. Палас и

Тотнъм са рамо до рамо в класирането с по 9 точки, като заемат осмата и деветата позиция в класирането.