Жозе Моуриньо разкри, че не говори с играчите си след срамната загуба на Челси от Брадфорд за ФА Къп.

На "Стамфорд Бридж" Челси започнаха отлично срещу Брадфорд Сити и поведоха с 2:0 до 37-та минута след голове на Гари Кейхил и Рамирес. Отборът от Първа лига обаче не се предаде и върна един гол до почивката чрез Джонатан Стед.

След почивката гостите вкараха нови два гола между 74-та и 81-та минута, дело на Фелипе Мораис и Андрю Холидей, а в продължението играчите на Брадфорд довършиха именития си съперник с 4-ти гол, който им осигури класиране в 5-ия кръг на надпреварата.

"Какво казах на играчите си. Нищо. Нито дума. Не беше моментът да говорим. Не се обвинявам за загубата, но все пак аз съм шефът и имам повече отговорности", каза Моурньо. /БГНЕС