Старши треньор:   Дейвид Мойс

Коментар на живо:

Край на мача

90'
Гол на Форестър, след пас на Фейални, но Форестър се е намирал в засада, маркирана от страничния съдия
89' Пряк свободен удар за Евертън, почти фронтално, на дъгата на наказателното поле. Удар на Осман, рикошет в стената и корнер за домакините
88' Удар от въздуха на Браунинг, в аут
85' Пряк свободен удар за Лудогорец, на около 23-24 метра, леко вдясно, за фаул срещу Иван Стоянов. Изстрел на Гъргоров, право в ръцете на Тим Хауърд
81'
Двойна смяна в Лудогорец
В средата на второто полувреме започна да се излива страхотен порой над Гуудисън парк
76'
Нова смяна в Евертън
69'
Заучено положение на пряк свободен удар, топката стигна до Гъргоров, който стреля, след два рикошета, топката стигна до Марселиньо, който стреля, нацели левия стълб, и топката се оплете в мрежата на Тим Хауърд за 1:1
65'
Две смени в Евертън
63'
Смяна в Лудогорец
59' Никица Йелавич не успя да овладее добре топката фронтално срещу вратата на Чворович, на границата на наказателното поле
57' Неворятен пропуск за Евертън. Никица Йелавич прехвърли Чворович, топката от голлинията обаче в последния момент изби Любомир Гулдан
56' Пряк свободен удар за Евертън. Леко вляво по нападението, на около 22-23 метра. Дарън Гибсън стреля технично над стената, но Чворович лови
55' От началото на второто полувреме, Лудогорец владее повече топката, но не може да стигне до по-сериозно положение