последни
Кръг 32
17:45
Славия
Арда Кърджали
20:15
Ботев Пд
ЦСКА 1948
Кръг 32
11.05, 18:00
Марица Пловдив
Черноморец Балчик
11.05, 18:00
Спартак Варна
Литекс
11.05, 18:00
Бдин Видин
Спартак Плевен
11.05, 18:00
Черноморец Бургас
ЦСКА 1948 II
12.05, 18:00
Септември София
Струмска слава
12.05, 18:00
Дунав Русе
Монтана
12.05, 18:00
Беласица Петрич
Лудогорец II
12.05, 18:00
Янтра Габрово
Спортист Своге
13.05, 15:00
Марек Дупница
Добруджа
Кръг 36
22:00
Кристъл Палас
Манчестър Юнайтед
Кръг 35
10.05, 22:00
Депортиво Алавес
Жирона ФК
11.05, 15:00
Майорка
Лас Палмас УД
11.05, 17:15
Виляреал ФК
Севиля ФК
11.05, 19:30
Гранада
Реал Мадрид
11.05, 22:00
Атлетик Билбао
КА Осасуна
12.05, 15:00
Кадис
Хетафе
12.05, 17:15
Атлетико Мадрид
Селта Виго
12.05, 19:30
Валенсия
Райо Валекано
12.05, 22:00
Реал Бетис
Алмерия
13.05, 22:00
Барселона
Реал Сосиедад
Кръг 33
10.05, 21:30
Аугсбург
Щутгарт
11.05, 16:30
РБ Лайпциг
Вердер Бремен
11.05, 16:30
Фрайбург
Хайденхайм
11.05, 16:30
Борусия Мьонхенгладбах
Айнтрахт Франкфурт
11.05, 16:30
Кьолн
Унион Берлин
11.05, 19:30
Майнц 05
Борусия Дортмунд
12.05, 16:30
Дармщат 98
Хофенхайм
12.05, 18:30
Байерн Мюнхен
Волфсбург
12.05, 20:30
Бохум
Байер Леверкузен
Кръг 35
19:00
Салернитана
Аталанта Бергамо
21:45
Удинезе Калчо
Наполи
Кръг 32
22:00
Лил
Олимпик Лион
Кръг 27
15:45
Урал
Балтика
18:00
Факел
Зенит
20:30
ЦСКА Москва
Рубин Казан
20:30
Локомотив Москва
Ростов
Кръг Semi Finals
07.05, 22:00
Пари Сен Жермен
Борусия Дортмунд
08.05, 22:00
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Кръг Semi Finals
09.05, 22:00
Аталанта Бергамо
Олимпик Марсилия
09.05, 22:00
Байер Леверкузен
Рома
Кръг Semi Finals
12.05, 14:00
Норич Сити
Лийдс Юнайтед
12.05, 16:15
Уест Бромич Албиън
Саутхемптън
16.05, 22:00
Лийдс Юнайтед
Норич Сити
17.05, 22:00
Саутхемптън
Уест Бромич Албиън
Кръг 39
10.05, 21:30
Бургос
Eldense
11.05, 15:00
Расинг Сантандер
КД Мирандес
11.05, 17:15
Racing de Ferrol
Алкоркон АД
11.05, 17:15
Спортинг Хихон
ФК Андора
11.05, 19:30
Реал Валядолид
Еспаньол
11.05, 22:00
Леванте
Ейбар
12.05, 15:00
Аморебиета
Виляреал Б
12.05, 17:15
Реал Овиедо
Реал Сарагоса
12.05, 19:30
Картахена
Тенерифе
12.05, 19:30
Албасете
Леганес
12.05, 22:00
Елче
Уеска
Кръг 32
07.05, 19:30
Оснабрюк
Шалке 04
Кръг 38
10.05, 21:30
Специя
Венеция
10.05, 21:30
Реджана
Парма 1913
10.05, 21:30
Lecco
Модена
10.05, 21:30
FeralpiSalo
Тернана
10.05, 21:30
Кремонезе
Читадела
10.05, 21:30
Комо
Козенца
10.05, 21:30
Catanzaro
Сампдория
10.05, 21:30
Асколи Пикио
Пиза 1909
10.05, 21:30
Зюдтирол
Палермо
10.05, 21:30
Бари
Бреша
Кръг 8
10.05, 21:45
Стандарт Лиеж
Вестерло
12.05, 14:30
Гент
Оуд-Хеверлее
12.05, 17:00
Синт-Труиден
Мехелен