последни
Кръг 32
06.05, 17:45
Славия
Арда Кърджали
06.05, 20:15
Ботев Пд
ЦСКА 1948
Кръг 32
11.05, 18:00
Марица Пловдив
Черноморец Балчик
11.05, 18:00
Спартак Варна
Литекс
11.05, 18:00
Бдин Видин
Спартак Плевен
11.05, 18:00
Черноморец Бургас
ЦСКА 1948 II
12.05, 18:00
Септември София
Струмска слава
12.05, 18:00
Дунав Русе
Монтана
12.05, 18:00
Беласица Петрич
Лудогорец II
12.05, 18:00
Янтра Габрово
Спортист Своге
13.05, 15:00
Марек Дупница
Добруджа
Кръг 36
17'
Арсенал
Борнемут
0
0
17:00
Брентфорд
Фулъм
17:00
Бърнли ФК
Нюкасъл Юнайтед
17:00
Шефилд Юнайтед
Нотингам Форест
19:30
Манчестър Сити
Уулвърхемптън
Кръг 34
15:00
Реал Сосиедад
Лас Палмас УД
17:15
Реал Мадрид
Кадис
19:30
Жирона ФК
Барселона
22:00
Майорка
Атлетико Мадрид
Кръг 32
16:30
Борусия Дортмунд
Аугсбург
16:30
Волфсбург
Дармщат 98
16:30
Вердер Бремен
Борусия Мьонхенгладбах
16:30
Щутгарт
Байерн Мюнхен
19:30
Кьолн
Фрайбург
Кръг 35
19:00
Монца
Лацио
21:45
УС Сасуоло
Интер Милано
Кръг 32
16:00
Льо Авър
Страсбург
18:00
Монако
Клермон Фуут
20:00
Метц
Рен
22:00
Брест
Нант
Кръг 27
17:00
Газовик Оренбург
Криля Советов
19:30
Краснодар
Ахмат Грозни
Кръг Semi Finals
07.05, 22:00
Пари Сен Жермен
Борусия Дортмунд
08.05, 22:00
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Кръг Semi Finals
09.05, 22:00
Аталанта Бергамо
Олимпик Марсилия
09.05, 22:00
Байер Леверкузен
Рома
Кръг 46
13'
Суонси Сити
Милуол
0
0
14'
Родъръм Юнайтед
Кардиф Сити
0
0
14'
Ковънтри Сити
Куинс Парк Рейнджърс
0
0
13'
Уест Бромич Албиън
Престън Норт Енд
0
0
12'
Съндърланд
Шефилд Уензди
0
0
14'
Стоук Сити
Бристъл Сити
0
0
15'
Плимут Аргайл
Хъл Сити
0
0
17'
Мидълзбро
Уотфорд
0
0
15'
Лестър Сити
Блекбърн
0
0
16'
Лийдс Юнайтед
Саутхемптън
0
0
16'
Ипсуич
Хъдърсфийлд Таун
0
0
17'
Бирмингам Сити
Норич Сити
0
0
Кръг 38
15:00
КД Мирандес
Реал Валядолид
17:15
Уеска
Реал Овиедо
19:30
Расинг Сантандер
Елче
22:00
Картахена
Алкоркон АД
Кръг 32
45+2'
Ханза Рощок
Карлсруе
1
0
45+2'
Гройтер Фюрт
Айнтрахт Брауншвайг
1
2
21:30
Кайзерслаутерн
Магдебург
Кръг 37
05.05, 16:00
Венеция
FeralpiSalo
05.05, 16:00
Тернана
Catanzaro
05.05, 16:00
Сампдория
Реджана
05.05, 16:00
Пиза 1909
Зюдтирол
05.05, 16:00
Парма 1913
Кремонезе
05.05, 16:00
Палермо
Асколи Пикио
05.05, 16:00
Модена
Комо
05.05, 16:00
Козенца
Специя
05.05, 16:00
Читадела
Бари
05.05, 16:00
Бреша
Lecco
Кръг 5
17:00
RWD Molenbeek
Спортинг Шарльороа
19:15
Мехелен
Гент
21:45
Серкъл Брюж
Генк