Старши треньор:   Йоан Андоне

Коментар на живо:

Край на мача

90'
Костадин Стоянов със силен диагонален шут оформи крайното 4:0, с което ЦСКА заформи 26 гола в четири мача
85'
Червените откраднаха топката от бранителите на Рилски спортист, Коста Янев влезе в наказателното поле, пусна на Орлинов, който на празна врата вкара
78' Добра атака отдясно, Орлинов чукна с пета към Тимонов, той центрира много добре, но Руи Мигел в опита си да отиграе игра с крак и после с ръка
76' Корнер за Рилски спортист, Караджов боксира
73' Центриране на Иван Стоянов отдясно, Тодор Янчев с глава прати в аут
70' Костов излезе очи в очи срещу Караджов, не можа да го преодолее и прати в аут
69'
Руи Мигел отправи удар от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник и излезе в корнер, след него кълбото попадна в Тимонов, който стреля леко, топката се удари в Младенов и влезе в мрежата
65' Иван Стоянов центрира, опитът за задна ножица на Руи Мигел не се получи
64' Хубав шут на Тимонов от границата на наказателното поле, вратарят с мъка спаси и Иван Стоянов не успя да направи точна добавка от малък ъгъл
63' Атака за ЦСКА, Иван Стоянов пробва изненадващ удар с външен фалц, но вратарят спаси
62' Орлинов се откъсна зад защитата на Рилски спортист, но вместо да подаде, реши да стреля сам и изпрати в аут
60' Нищо след прекия свободен удар
59' Жълт картон за Апостол Попов, който спря с цената на нарушение контра на Рилски спортист
59' Корнер за ЦСКА, гостите избиват в тъч