Старши треньор:   Йоан Андоне

Коментар на живо:

КРАЙ НА МАЧА
87'
Коста Янев се възползва от разбъркване в наказателното поле и стреля точно за 6:0
81'
Димитър Илиев от границата на наказателното поле прати топката в горния десен ъгъл на вратата
75'
Центриране отдясно, Димитър Илиев стреля добре с глава, вратарят изби с мъка нависоко, но Петре скочи и също с глава добави
71' Принудителна смяна в състава на ЦСКА, в игра се върна Коста Янев, тъй като Александър Бранеков се контузи при третия гол на ЦСКА. До края на мача като централен защитник ще играе капитанът Тодор Янчев
67' Хубав диагонален удар на Велинов бе избит с мъка от Янко Димитров
65' Ивайло Димитров преодоля вратаря на гостите, но от много малък ъгъл не успя да насочи топката към опразнената врата
63'
Центриране от фаул, Бранеков с глава от близо вкара за 3:0
59'
Центриране от корнер, топката попадна на далечната греда в Тимонов, който от воле с левия крак вкара втория гол за ЦСКА
56' Панку стреля с левия крак, вратарят не успя да хване добре топката, и я изпусна в корнер, след който футболистите от Сливнишки герой изчистиха
49' След добър пас на Тимонов, Саидходжа пропусна от близко разстояние да вкара втори гол в мача

НАЧАЛО НА ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

39'
Тимонов влезе отляво, стреля, топката рикошира в десния страничен стълб, Панку я добави по посока опразнената врата, но последен я докосна Саидходжа, на когото бе маркирана засада, и голът на бе зачетен
30' Центриране на Тимонов отляво, Саидходжа игра с глава, но прати топката в аут