последни
Кръг 31
26.04, 20:00
Пирин
Ботев Враца
28.04, 15:15
Хебър
Локомотив София
29.04, 20:15
Берое
Етър Велико Търново
Кръг 30
26.04, 17:00
Марек Дупница
Септември София
27.04, 13:15
Спартак Варна
Монтана
27.04, 17:00
Черноморец Бургас
Лудогорец II
27.04, 17:00
Бдин Видин
Литекс
27.04, 17:00
Беласица Петрич
Черноморец Балчик
27.04, 17:00
Марица Пловдив
Струмска слава
27.04, 17:00
Дунав Русе
Добруджа
27.04, 17:00
Янтра Габрово
Спартак Плевен
27.04, 17:00
Спортист Своге
ЦСКА 1948 II
Кръг 29
21:45
Уулвърхемптън
Борнемут
22:00
Кристъл Палас
Нюкасъл Юнайтед
22:00
Евертън
Ливърпул
22:00
Манчестър Юнайтед
Шефилд Юнайтед
Кръг 33
26.04, 22:00
Реал Сосиедад
Реал Мадрид
27.04, 15:00
Лас Палмас УД
Жирона ФК
27.04, 17:15
Алмерия
Хетафе
27.04, 19:30
Депортиво Алавес
Селта Виго
27.04, 22:00
Атлетико Мадрид
Атлетик Билбао
28.04, 15:00
Кадис
Майорка
28.04, 17:15
Гранада
КА Осасуна
28.04, 19:30
Виляреал ФК
Райо Валекано
28.04, 22:00
Реал Бетис
Севиля ФК
29.04, 22:00
Барселона
Валенсия
Кръг 31
26.04, 21:30
Бохум
Хофенхайм
27.04, 16:30
Байерн Мюнхен
Айнтрахт Франкфурт
27.04, 16:30
РБ Лайпциг
Борусия Дортмунд
27.04, 16:30
Фрайбург
Волфсбург
27.04, 16:30
Аугсбург
Вердер Бремен
27.04, 19:30
Байер Леверкузен
Щутгарт
28.04, 16:30
Борусия Мьонхенгладбах
Унион Берлин
28.04, 18:30
Майнц 05
Кьолн
28.04, 20:30
Дармщат 98
Хайденхайм
Кръг 32
90+13985'
Удинезе Калчо
Рома
1
1
Кръг 29
20:00
Лориен
Пари Сен Жермен
22:00
Олимпик Марсилия
Ница
22:00
Монако
Лил
Кръг 21
16:00
Газовик Оренбург
Динамо Москва
18:15
Нижни Новгород
Локомотив Москва
20:30
Зенит
Рубин Казан
20:30
Краснодар
Балтика
Кръг Semi Finals
30.04, 22:00
Байерн Мюнхен
Реал Мадрид
01.05, 22:00
Борусия Дортмунд
Пари Сен Жермен
07.05, 22:00
Пари Сен Жермен
Борусия Дортмунд
08.05, 22:00
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Кръг Semi Finals
02.05, 22:00
Олимпик Марсилия
Аталанта Бергамо
02.05, 22:00
Рома
Байер Леверкузен
09.05, 22:00
Аталанта Бергамо
Олимпик Марсилия
09.05, 22:00
Байер Леверкузен
Рома
Кръг 38
21:45
Ковънтри Сити
Хъл Сити
Кръг 37
26.04, 21:30
ФК Андора
Расинг Сантандер
27.04, 17:15
Бургос
Аморебиета
27.04, 17:15
Леганес
Реал Сарагоса
27.04, 19:30
Елче
Еспаньол
28.04, 15:00
Спортинг Хихон
Виляреал Б
28.04, 17:15
Реал Овиедо
Тенерифе
28.04, 17:15
Алкоркон АД
Eldense
28.04, 19:30
Реал Валядолид
Уеска
28.04, 19:30
Леванте
Картахена
28.04, 22:00
Албасете
Ейбар
29.04, 21:30
Racing de Ferrol
КД Мирандес
Кръг 31
26.04, 19:30
Санкт Паули
Ханза Рощок
26.04, 19:30
Херта Берлин
Хановер 96
27.04, 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
Хамбургер
27.04, 14:00
Холщайн Кил
Кайзерслаутерн
27.04, 14:00
Падерборн
Елферсберг
27.04, 21:30
Шалке 04
Фортуна Дюселдорф
28.04, 14:30
Веен
Гройтер Фюрт
28.04, 14:30
Нюрнберг
Карлсруе
28.04, 14:30
Магдебург
Оснабрюк
Кръг 35
26.04, 21:30
Пиза 1909
Catanzaro
26.04, 21:30
Венеция
Кремонезе
27.04, 15:00
Парма 1913
Lecco
27.04, 15:00
Модена
Зюдтирол
27.04, 15:00
Тернана
Асколи Пикио
27.04, 15:00
Бреша
Специя
27.04, 17:15
Палермо
Реджана
27.04, 17:15
Козенца
Бари
27.04, 17:15
Читадела
FeralpiSalo
27.04, 17:15
Сампдория
Комо
Кръг 5
21:30
Клуб Брюж
Генк
21:30
Андерлехт
Серкъл Брюж