Раев (44')

Старши треньор:   Красимир Манолов

Коментар на живо:

Край на мача

90' Нов пропуск на Руи Мигел, който е изведен от Давид Силва, но ударът му е избит в корнер.
89' Страхотен шут на Тимонов от границата на наказателното поле. Янев избива със сетни усилия, топката попада в Манчев, който пробва да прехвърли вратаря, но коженото кълбо минава покрай гредата.
86'
Руи Мигел получи добър извеждащ пас отляво, при който останаха съмнения за засада, но съдията показа играта да продължи. Нападателят напредна и с удар по земя даде преднина на ЦСКА.
65'
Домакините имат претенции за дузпа, след като Райчо Раев бе съборен в наказателното поле. Реферът подминава ситуацията.
60'
Нови рокади в ЦСКА. На терена отново се появяват Тимонов и Петров, излизат Орлинов и Гомес. Смяната на парагваеца е принудителна.
52'
Две смени за домакините. В игра се появяват Янев и Шопов, за сметка на Аршинков и Якимов.
46'
Няколко промени в ЦСКА. Играта напускат Чавдаров, Тимонов, Зехиров, Петров и Платини. На терена се появяват ПетровДавид Силва, Гомес, Орлинов и Мигел.

Начало на второто полувреме.

По настояване на Любослав Пенев, отборът на Банско ще играе с нови екипи през второто полувреме. Треньорът на ЦСКА трудно различава екипите на двата отбора. До този момент домакините играга фланелки цвят бордо.

Край на първата част.

44'
Раев влиза мястото на изгонения Златинов.
43' Златинов получава директен червен картон за грубо влизане в краката на Баес. Отборът на Банско ще продължи играта с 11 човека.
40' Най-чистата възможност в мача до този момент идва пред вратата на ЦСКА. Стойков е изведен отлично в наказателното поле, но Здравков успява със сетни усилия да избие в корнер.
32' Добро включване на Баес по лявото крило, центрира остро на главата на Манчев, но нападателят извършва фаул в нападение.