Българинът Деян Иванов дебютира за новия си отбор Казерта,  който загуби от гостуващия Канту с 95:107 (25:13, 18:22, 17:25,  24:24, 11:23) точки след продължение. Това стана в мач от седмия кръг на  италианското първенство.

Редовното време завърши 84:84, но в добавените пет минути  играчите на Канту показаха изключителна игра и успеваемост, като реализираха 23 точки, а допуснаха само 11 и стигнаха до успеха.

Иванов се представи много силно в този мач. Той игра 32 минути като титуляр и беше най-резултатен за  Казерта с 19 точки.

Българинът направи и дабъл-дабъл, след като спечели 11 борби и направи 3 асистенции. Казерта е на последно място в класирането без спечелен мач от  общо седем от началото на сезона./БТА