Мъжкият ни национален отбор по волейбол загуби първия си мач от турнира за Купа Белград. Играчите на Силвано Пранди допуснаха обрат и след като водиха с 2:0 гейма на „сборная”, отстъпиха с 2:3 (25:23, 25:22, 21:25, 22:25, 6:15)

В зала „Пионир” Пранди заложи на следната стартова шестица: Андрей Жеков, Николай Николов, Виктор Йосифов, Матей Казийски, Тодор Алексиев, Владимир Николов и либеро Тоедор Салпаров.

Капитанът ни бе най резултатен в срещата, която се игра пред около 20-ина зрители. Вице-европейският шампион с младежите Николай Пенчев не попадна сред 12-те на селекционера ни за първия мач от приятелския международен турнир, който е част от подготовката на България за световното първенство в Италия.

Утре вечер от 21:15 часа националите ни ще срещнат домакините от Сърбия във втори мач.