Волейболният национал Евгени Иванов записа загуба с екипа на СКРА Белхатов в 1/8-финалите на Шампионската лига. Поляците бяха надиграни като гости от Портол Драк в Палма Майорка с 3:2 гейма (25:21, 21:25, 25:20, 22:25, 15:9).

Пушката бе титуляр за СКРА в срещата, която продължи 124 минути и се игра пред 2100 зрители. Мариуш Влазли, Гилермо Фаласка и Родиго Фрейташ завършиха с по 23 точки.

Реваншът е на 21 февруари в зала „Енергия”, а победителят от тази двойка ще срещне на 1/4-финалите чешкия Острава или френския Тур.

Аржентинският наставник на испанския клуб Марсело Мендес сподели след победата: „Този успех бе изключително важен за нас. Вярвам, че имаме сили да победим и като гости, което означава, че ще играем 1/4-финал в най-елитния турнир. Реваншът ще бъде много труден и да двата тима. Трябва отново да наложим нашето надмощие.”