Волейболната националка на България Добриана Рабаджиева направи официален дебют за новия си клуб Рабита Баку в мач от Световното клубно първенство в Доха (Катар). Рабита завърши на първо място в група Б след втора победа този път срещу бразилския Осаско с 3:2 (25:12, 23:25, 25:18, 23:25, 15:6).

Рабаджиева се появи за първи път на полето като смяна в третия гейм на мача, който продължи два часа без 4 минути. Посрещачката игра малко и в четвъртия гейм. Така българката направи официален дебют за новия си клуб, след като не влезе в игра в първия мач на Рабита срещу Чанг (Бангкок). Рабаджиева обаче не успя да реализира точка във времето, в което прекара на площадката.

Така след мачовете от груповата фаза, Рабита се класира на полуфиналите, където ще срещне класиралия се на второ място отбор в Група А. Мачовете от тази фаза на Световното клубно първенство са утре, а финалът е насрочен за събота.