Матей Казийски и Владо Николов заедно със своя отбор Тренто постигнаха убедителна победа с 3:0 гейма при гостуването си на Перуджа. Казийски завърши с 9 точки, а Николов се отличи с 12.

Тодор Алексиев и неговият отбор Корилиано обърна от 0:2 за 3:2 Латина и взе втора победа от началото на сезона, след като на старта изненада шампиона Сислей Тревизо с 3:0. Българският посрещач бе избран за играч на двубоя след 14 точки, 80% посрещане и 57% атака.

В Гърция Пламен Константинов реализира 13 точки за успеха на Ираклис над Йоникос с 3:0. Олимпиакос сломи Ламия с 3:1 гейма, като Боян Йорданов завърши с 14 точки, а Красимир Гайдарски реализира 9.

Андрей Жеков и неговият Патра постигнаха втора победа от началото първенството в Гърция.

Във френския шампионат Дани Милушев и Тур загубиха сензационно с 0:3 гейма от Тулуза.