Пари Волей с Тодор Скримов в състава си победи като гост Аячо с 3:1 (25:20, 25:19, 20:25, 25:20) в двубой от 17-ия кръг на мъжкото волейболно първенство във Франция. Българският национал Скримов реализира 15 точки, разпределителят Радослав Димитров записа 1 точка за гостите.

Очакваният дебют на Христо Цветанов за Лион отново не се състоя, а отборът загуби у дома от Тулуза с 1:3 (23:25, 25:22, 21:25, 23:25). Данаил Михайлов бе титуляр за Лион само в първия гейм, а в третия и четвъртия влезе от ъгъла, като завърши с 1 точка. Станислав Петков пък не започна в стартовата седморка, но влезе още през първата част, а в следващите три бе в основния състав на домакините и отбеляза 9 точки.

В класирането Тур е на второ място с 40 точки, изоставайки на 1 точка от лидера Стад Поатеван (Поатие). Пари Волей е на десето място с 20 точки, а Лион е на 14-о място с 8 точки.