Капитанът на българския национален отбор на България по волейбол Цветан Соколов и неговият Динамо Москва записаха втора победа в Шампионската лига. Руският гранд се справи с белгийския Грийнярд Маасейк с 3:0 гейма (25:20, 25:22, 25:18) в мач от група „В“ на надпреварата, изигран в „Стеенгьод Арена“ в Маасейк.

Соколов записа силен двубой, като се разписа с 14 точки (1 ас, 2 блокади). Ярослав Подлесних добави 13 точки (2 аса, 2 блокади), с 11 точки се разписа Антон Семишев (1 ас, 1 блокада). За съперника Йолан Кокс се отличи с 8 точки (1 блокада).

Динамо е лидер в групата с 5 точки (2 победи), Грийнярд е четвърти с 0 точки (2 загуби). В следващия кръг Динамо излиза срещу Зираатбанк Анкара с Мартин Атанасов в състава на 13 януари, докато Грийнярд се изправя срещу Пройект Варшава на 11 януари.