Кучине Лубе (Чивитанова), където играе българският национал Цветан Соколов, се класира за четвъртфиналите в Шампионската лига по волейбол.

Италианският гранд загуби с 2:3 (26:24, 25:16, 26:28, 15:25, 13:15) у дома срещу полския СКРА (Белхатув) с българина Николай Пенчев в състава си.

В първата среща между двата отбора Кучине Лубе победи с 3:1 като гост срещу СКРА, а спечелените първи два гейма от втората среща класираха италианците напред в турнира.
Цветан Соколов игра за домакините в първите две части и реализира 15 точки. Пенчев беше на полето в първите три гейма и завърши с 5 точки.

Най-резултатен в двубоя-реванш беше Бартош Курек от полския тим с 26 точки.

На четвъртфиналите в Шампионската лига Кучине Лубе ще играе срещу победителя от двойката Азимут (Модена) и Асеко Ресовия (Жешув).