Европейският шампион Тренто ще разбере на 1 май съперника си за финала на италианската Серия А1. тимът на Радостин Стойчев и Матей Казийски за втора поредна година ще играя за волейболното злато на Апенините, като техен противник ще Христо Златанов с Копра Пиаченца или Лубе Банка Мачерата.

Снощи резултатът в тази серия бе изравнен на 2:2 победи, след като синът на Димитър Златанов бе най-резултатен с 13 точки, но с клуба му загуби с 0:3 гейма.

Антонина Зетова с тима си Палма Волей от Палма де Майорка продължава да преследва волейболната титла в Испания.

В спора с Мурсия резултатът е равен 1:1 победи, след като снощи Зетова и компания паднаха с 2:3 гейма и 26 точки за българката.

Следващите два мача са в петък и събота в Майорка, като се играе до 3 победи от 5 срещи.