Волейболните ни национали Боян Йорданов и Христо Цветанов с Олимпиакос записаха победа в първенството на Гърция. Снощи те се наложиха над тима на Патрон с 3:1 гейма (22:25, 25:22, 25:18, 25:23) в двубой от 18-я кръг на шампионата. И двамата започнаха като титуляри в мача. Бившият капитан на Левски Сиконко Йорданов се отчете с най-много точки за Олимпиакос - 20. Най-резултатен в срещата бе Бернандо Гилсон от Патрон с 25 точки.

Боян Йорданов има реализирани 153 точки (25 аса) до момента в Гърция, а Цветанов 63. Олимпиакос е на второ място в подреждането, на 5 точки след лидера Панатинайкос, който се наложи над Ираклис като гост с 3:0 гейма (25:22, 27:25, 25:22). Тодор Баев завърши с 10 точки.

Ивайло Барутов с осмия в класирането Ламия победи Орестиада с 3:1 гейма (25:17, 23:25, 26:24, 25:21), а българинът завърши срещата със 17 точки.

В следващия 19-ти кръг „българското” дерби е Панатинайкос (Тодор Баев) – Ламия (Ивайло Барутов), а Олимпиакос гостува на 21 март на Арис.