Националът Александър Николов и отборът на Кучине Лубе (Чивитанова) постигнаха 11-а победа в италианската Суперлига. Възпитаниците на новия ни национален селекционер Джанлоренцо Бленджини надвиха Фармиталия Катания с 3:2 (13:25, 25:14, 26:28, 25:15, 15:10) гейма в мач от 16-и кръг, изигран в "Пала Катания".

Николов се отчете със 17 точки (4 блокади) и бе втори по резултатност. Една повече записа Бартелеми Шинениезе (1 ас, 2 блокади). 13 пункта реализира Адис Лагумджия (1 ас, 1 блокада).

За съперника бившият играч на Хебър Пазарджик Якопо Масари завърши със 17 точки (3 аса), с 27 над всички бе Паул Бухегер (1 ас), но това не бе достатъчно за победа. 16 добави Луиджи Рандацо (1 блокада).

Лубе е четвърти в таблицата с 29 точки (11 победи, 5 загуби), докато Фармиталия е на 12-а позиция с 5 пункта (1 победа, 15 загуби). В следващия кръг Лубе среща Валза Груп (Модена) на 4 февруари. Фармиталия (Катания) се изправя срещу Алианц (Милано) и Матей Казийски ден по-рано.