Волейболният ЦСКА гостува довечера на Амрисвил в среща реванш от 1/16-финалите за Купата на CEV. Сблъсъкът започва в 20.00 часа българско време и ще можете да го проследите на официалния сайт на „червените“.

Преди седмица в „Арена Армеец” волейболистите, водени от треньора Александър Попов се наложиха над швейцарския шампион с 3:1 гейма.

При този резултат ЦСКА трябва да спечели 2 гейма при гостуването, за да продъжи напред в турнира, пише cska.bg.

При резултат 3:1 за домакините пък ще се играе „златен гейм”, който ще определи и крайния победител в двубоя.

„Армейците” ще бъдат подкрепяни и от сериозна агитка, която потегли тази сутрин за Швейцария.

Преди заминаването за алпийската страна Александър Попов и Смилен Мляков изразиха увереност, че ЦСКА има сили да отстрани своя съперник и че единствената цел в Амрислив е победата.