Волейболистките на Берое (Стара Загора) победиха турския турският Дога Бергама с 3:0 (25:13, 25:14, 25:14 ) във втория си мач от международния приятелски турнир за жени, който се провежда в Орестиада (Гърция).

С това родните представителки, водени от треньора Страхил Балов, записаха втора поредна чиста победа, след като на старта надиграха и сръбския ЗОК Врание с категоричното 3:0 гейма. Успехите пък превърнаха старозагорки в основен фаворит за спечелване на турнира.

В последния ден, 8 октомври, нашите момичета излизат срещу домакините от А.С. Висас, които от своя страна на старта започнаха с 5-геймова загуба от туркините. Победа на нашите, независимо с какъв резултат ще доведе до триумф в международния турнир.