Срещата по волейбол между отборите на Гранична полиция България и Гранична полиция на Гърция завърши с победа на гостите от Гърция с 0:3 гейма. Мачът се игра в зала Христо Борисов в комплекс Черно море.

Гръцкият отбор, който бе съставен от служители на 3-и армейски корпус, който обслужва цялата гръцка граница се наложиха в отделните геймове съответно с 26:24, 25:23 и 26:24.

В последния гейм българският тим имаше преднина от 8 точки, но въпреки това загуби. Мачът се провежда за 3-та поредна година между двата тима. Първата година бе в Бургас, а втората във Велинград.

Треньор на българския тим е Иван Тичев. Съдия на двубоя бе Юлиян Гюров. Междувременно стана ясно, че след дълги години Варна отново има кандидати за международни съдии по волейбол.

Двама варненци се завърнаха от курс в Судан. Става въпрос за Борислав Йорданов и Александър Виналиев.