Българският национал Александър Николов и отборът на Кучине Лубе (Чивитанова) изравниха полуфиналната серия с Алианц (Милано) в италианската Суперлига. Възпитаниците на Джанлоренцо Бленджини надвиха съперника с 3:2 гейма (23:25, 18:25, 25:19, 25:22, 15:7) в четвърти мач от серията, изигран в „Палалидо“.

Така двата тима вече имат по две победи и две загуби. Всичко ще бъде решено в петата среща, която ще се изиграе във вторник, 25 април.

Николов записа 18 точки (1 ас, 1 блокада), като бе втори по резултатност след Марлон Янт, който приключи с 26 пункта (3 аса, 2 блокади). 17 добави Иван Зайцев (1 блокада). За Алианц Юки Ишикава се отчете с 23 точки (6 аса, 2 блокади), с 12 завърши Жан Патри (1 ас).