Калиакра (Каварна) спечели у дома срещу Славия (София) с 3:0 (26:24, 25:14, 25:20 ) гейма в последния, 22-ри кръг на държавното първенство по волейбол за мъже. Тимът от Каварна не започна убедително в първия гейм и отстъпваше в резултата на първата и втората задължителна пауза. Играчите на Петър Дочев се
мобилизираха в края на частта, когато след размяна на водачеството успяха да я затворят с две точки преднина.

Във втория гейм играта на Калиакра потръгна и след убедителни прояви в защита и нападение каварненските волейболисти взеха внушителна преднина, за да го затворят при 25:14.

Славия оказа по-голяма съпротива през третата част на мача, но не успя да обърне играта в своя полза. След второто техническо прекъсване домакините заиграха по-убедително и спечелиха гейма с 25:20.