Волейболният Пирин Разлог спечели след обрат срещу Славия с 3:1 (10:25, 25:22, 25:17, 25:18) в мач от 6-ия кръг на еfbet Супер Волей, игран тази вечер в столичната зала „Панайот Пондалов“.
Гостите са 4-и във временното класиране с 10 точки - 3 победи и 3 загуби. Славия пък е на предпоследното 11-о място с едва 1 победа, 4 загуби и 2 точки, но и мач по-малко.

Волейболистите на Славия изненадаха тима от Разлог в първия гейм. "Белите" поведоха с 10:2 и 19:7, след което затвориха гейма с 25:10. Гостите обаче бързо се съвзеха спечелиха втората част с 25:22. Това пречупи домакините и Пирин стигна лесно до победата с 3:1.

Най-полезни за Пирин бяха Костадин Гаджанов и Дейвид Кръстев, които отбелязаха съответно 16 и 15 точки за успеха. За домакините от Славия най-резултатни бяха Апостол Боянов с 15 точки и Виктор Недялков - 14.