ЦСКА постигна седма поредна победа във волейболната Суперлига. "Червените" се наложиха с 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 26:24) като гост на Марек Юнион-Ивкони и остават единственият отбор в първенството, който няма загуба до момента.

Успехът срещу Марек не бе постигнат никак лесно. ЦСКА поведе с 2:0 като в първите две части държеше инициативата. Домакините обаче стабилизираха играта си в последните два гейма, които бяха много по-оспорвани. Зрителите в залата в Дупница видяха хубави разигравания, обрати и драматични моменти.

Волейболистите на Марек намалиха резултата, но в четвъртия гейм опитът на "червените" за пореден път този сезон си каза думата и ЦСКА не допусна да се стигне до тайбрек.

Иван Крачев бе най-резултатният играч в мача с 19 точки (3 блокади), Пламен Шекерджиев (2 аса, 2 блокади) и Христо Цветанов (3 блокади) добавиха по 14 за ЦСКА.

Ангел Велков от тима на Марек завърши с 18 точки (1ас, 2 блокади).