Волейболистите на Левски надиграха като гости Монтана с 3:2 гейма, в мач от 14-и кръг на Супер Волей. „Сините“ поведоха с 2:0, но допуснаха обрат, като Монтана изравни до 2:2. В крайна сметка Левски спечели тайбрека и се поздрави с крайния успех.

Старши треньорът Николай Желязков говори след мача:

"Искам да поздравя момчетата играха фантастично и показаха борбен дух. Всички играха много задружно и се бориха за всяка точка.

Имахме възможности в четвъртия гейм да затворим мача, но трябва да отдадем заслуженото на Монтана. Бяха агресивни на сервис и отиграха трудни точки. Но оставам с позитив, заради тайбрека. Играхме на високо ниво и спечелихме.

В момента сме в труден период, имаме контузени и болни. Имаме проблеми, но въпреки това най-важното е, че Левски успя да спечели много трудна среща. Браво още веднъж за това на състезателите. В очите на всички личеше, че искат да спечелят. Това е пътя - да се дава възможност на младите момчета да вървят напред.“