Вижте обзор на първите мачове от 1/4-финалите във волейболното първенство при мъжете в предаването "Златният гейм" в ефира на DIEMA SPORT.

Левски и Пирин Разлог си размениха по една победа до този момент в 1/4-финалната битка между двата тима, която трябва да определи по-заслужилият тим, който да продължи на полуфиналите. След загуба с 0:3 в Разлог, последва победа за "сините" с 3:2 гейма и предстоящ трети мач.

Нефтохимик се справи със съпротивата на Марек с 3:0 гейма у дома, но в Дупница Марек спечели двубоя с 3:0 гейма и прати двубоя в трети мач, който ще се изиграе в Бургас на 16 март.

ЦСКА и Хебър си размениха по една победа, съответно тимът от Пазарджик като гост, и ЦСКА също далеч от дома, за да се стигне до трети решителен мач, който ще се играе в София.

Монтана взе две поредни победи над Добруджа и е първият тим, който си осигури място на полуфиналите.