Третият мач финала във волейболната суперлига дава шанс на Нефтохимик да посрещне съперника си след два тежки мача в Монтана.

До момента серията е равна - 1-1 победи, след два петгеймови сблъсъка в Монтана.

Домакините са безапелационни в Бургас и спечелиха 10 поредни мача в своя зала, като нито веднъж през 2017-а не дадоха повече от един гейм на гостуващ съперник.

Монтана досега се възползва от шанса си да бъде домакин в първите си два мача и на четвъртфиналите и на полуфиналите.

Успехите навън в сериите с Марек и Добруджа обаче прикриват факта, че тимът загуби последните си четири гостувания в редовния сезон, включително в Бургас.

Гледайте третия финален мач, Нефтохимик – Монтана, в събота, от 19.00 часа, по DIEMA SPORT!