Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА победи Черно море Варна с 3:2 (22:25,25:20, 25:21,19:25, 17:15) в първия си мач от Суперлигата за годината. Двубоят се игра в зала "Васил Симов".

"Армейците" загубиха първия гейм с 22:25, но изравниха резултата след 25:20 във втория. Третата част ЦСКА взе с 25:21, моряците обаче отговориха подобаващо и спечелиха четвъртата с 25:19. В тайбрека момчетата на Александър Попов показаха харектер и се наложиха със 17:15 точки, като това им гарантира оставане на върха в класирането.

В следващия, XIII кръг, ЦСКА се изправя срещу Добруджа. Мачът ще се играе във "Васил Симов" на 25 януари (петък) от 18:30 часа. Именно в Добрич "червените" допуснаха единственото си поражение до момента в Суперлигата във втория кръг.