ЦСКА победи Хебър в мача от последния 22-ри кръг на редовния сезон във волейболната Суперлига. „Армейците“ се наложиха с 3:1 гейма, като в отделните части срещата се разви при 26:16, 22:25, 27:25, 25:22.

След края на редовния сезон носителят на Купата на България остана на първото място, което си бе гарантирал още преди тази среща. „Червените“ завършиха на второто място преди старта на плейофите. Два гейма бяха нужни на момчетата на Александър Попов, за да изместят Нефтохимик.

Така на четвъртфиналите на ЦСКА ще спори с Пирин, а Хебър ще мери сили с Дунав.

ЦСКА влезе по-агресивно в мача. Гостите доминираха през първата част и така излязоха напред в резултата – 25:16.

Вторият гейм бе доста по-оспорван, а Хебър успя да изравни резултата след 25:22.

В третата част двата състава хвърлиха много усилия. Пазарджиклии дръпнаха с три точки в резултата, но в последствие софиянци изравниха – 20:20 и така започна голямото надлъгване, което бе спечелено от гостите – 27:25.

Четвъртата част бе за „червените“, където столичани демонстрираха по-уверена игра, докато домакините допуснаха някои неточности. След 25:22 ЦСКА затвори срещата.