Волейболният състав на Левски Боол записа трета победа за сезона във волейболната Суперлига. "Сините", който са на девето място (предпоследни) зарадваха  публиката в "Арена Армеец" с успех над лидера в първенството Нефтохимик 2010 с 3:2 гейма (25:23, 25:22, 22:25, 16:25, 17:15)

Играчите водени от Владимир Николов и Андрей Жеков успяха да победат с 2:0 гейма, след което допуснаха обрат. Гостите с треньор Петър Дочев, успяха да намалят гршеките си и стигнаха до равенство - 2:2 гейма.

В тайбрека Стоян Самунев, Иван Станев и компания първоналачно губеха, но стигнаха до мачбол при 14:11. След успешна акция на Боян Йорданов обаче публиката в залата отново се вдигна с аплаузи и скандирания за Левски, а "сините" не само успяха да изравнят, но и в най-нервните моменти успяха да спечелят със 17:15, а с това и записаха изненадващия успех.

След края на мача, в който многократно сини фенове подкрепяха гръмогласно Боян Йорданов, Методи Ананиев и компания бяха зарадвани от отборен поздрав от волейболистите.

В останалите мачове от 15-ия кръг последният в Суперлигата Миньор Перник загуби от Тетевен Волей с 0:3 (23:25, 15:25, 18:25). Шампионът Марек Юнион-Ивкони би в Дупница Пирин с 3:0 гейма (25:23, 25:18, 25:21). Арда Кърджали също взе чиста победа, след като в зала "Арпезос" надигра ЦСКА с 3:0 гейма (25:22, 27:22, 25:23).

Утре е мачът между Добруджа 07 и Монтана.