Женският отбор на ЦСКА загуби от гръцкия гранд Панатинайкос с 1:3 (12:25, 20:25, 27:25, 16:25) в зала "Христо Ботев" в среща-реванш от първия кръг на волейболния турнир "Чалъндж къп". Двубоят продължи 96 минути. "Червените" претърпяха поражение и в първия мач, но с 0:3 (7:25, 16:25, 16:25) като гост и отпаднаха от състезанието.

Шампионът на Гърция доминираше в първата четвърт, в която не даде шанс на нашите момичета. След това волейболистките на Юлия Иванова и Тони Зетова бяха далеч по-равностойни на съперника си и дори измъкнаха драматично третия гейм, но в четвъртия отново не успяха да се противопоставят на гръцкия тим.

Ивета Станчулова бе най-резултатна за ЦСКА в мача със 17 точки, а 10 отбеляза Александра Костадинова. За гръцкия тим, воден от бившия национален селекционер Драган Нешич, с 20 точки се отчете Мартина Самадан.