ХалкБанк Анкара завърши със загуба волейболната 2008-ма година в Турция. Тодор Алексиев, Николай Иванов и Данаил Милушев паднаха като домакини от Галатасарай с 2:3 гейма (22:25, 25:20, 25:22, 25:27, 10:15). Пред 500 зрители в зала Селим Сери Таркан триото българи бе надиграно.

На висота бе Милушев, който постигна 30 точки (1ас, 63% атака, 2 блокади), Алексиев реализира 19 точки, а Иванов – 2 точки. За Галатасарай 19 точки направи Тургай.

Другите двама българи в Турция – Мирослав Градинаров и Константин Митев също приключиха годината със загуба. Техният Токат Беледие Плевне бе победен като гост от Аркаш с 3:0 гейма (25:23, 25:21, 25:20). В зала Ататюрк разпределителят ни игра първите два гейма и направи едни блок и една атака, докато Градинаров реализира 8 точки.

За 2008-ма година ХалкБанк Анкара има 8 победи в Турция и 3 загуби, а Токат – 5 успеха и 6 поражения.