Марек Юнион-Ивкони победи ЦСКА с 3:2 (24:26, 25:13, 25:21, 18:25, 15:12) в мач от във волейболната Суперлига за мъже, с което дупничаните се изкачиха до четвърто място в класирането. Загубата пък остави "армейците" на осма позиция.

Марек водеше през почти целия първия гейм с три до дори четири точки, но дупничаните позволиха изравняване при 20:20, а по-късно ЦСКА дори поведе. В крайна сметка "червените" затвориха гейма на блокада при 26:24, но в началото на втората част отново отстъпваха значително. Марек започна с 3:1 и увеличи преднината си на 11:2, което в крайна сметка се оказа достатъчно за изравняване на геймовете.

Двата отбора си размениха по още един гейм и така се стигна до тайбрек. ЦСКА поведе с 2:0 в решаващата част, но Марек обърна резултата до 5:3 при първата пауза и задържа преднината си до крайното 15:12.