Мъжкият отбор на Левски София изигра четвъртата си контролна среща от предсезонната подготовка. Волейболистите на Владимир Николов отстъпиха с 2:3 гейма като домакини на Пирин Разлог в зала "Универсиада".

Двата тима направиха оспорван мач, но гостите съумяха да спечелят тайбрека с 15:11.

Левски София започна в състав Делчо Раев, Трифон Лапков, Гордан Люцканов, Самуил Вълчинов, Теодор Богданов, Марк Макгивърн и Ивайло Лалов (либеро). За началото на четвъртата част на полето се появи бившият национал Методи Ананиев, който тренира от близо два месеца със "сините".

Най-резултатен за "сините" бе Гордан Люцканов със своите 21 точки, Трифон Лапков се отчете със 17. Теодор Богданов и Самуил Вълчинов добавиха по 15.