Левски Сиконко победи като домакин Марек Юнион Ивкони с 3:1 (20:25, 25:16, 29:27, 25:23) гейма в последна среща от 13-ия кръг на мъжкото волейболно първенство на България.

Най-интересен и оспорван беше третия гейм, който се оказа и решаващ за крайния изход на мача. До второто техническо прекъсване превъзходство имаха Левски Сиконко, които водеха в резултата с 16:11.

След това обаче настъпи срив в играта на домакините, които направиха серия от грешки. Това позволи на гостите да обърнат резултата - 18:17. В края на гейма Марек имаше три геймбола, но не успяха да се възползват и "сините" спечелиха с късмет с 29:27.

Четвъртият гейм също бе интересен като в края отново можеше да се стигне до обрат. Левски Сиконко водеше с 24:20, но съперника им реализира три поредни точки. Все пак накрая след блокаут на Учиков спечелиха с 25:23.