Волейболистите на Левски Сиконко победиха с категоричното 3:0 гейма отбора на Пирин Разлог и се класираха за полуфиналните плейофи на държавното ни първенство.

Тимът, воден от националния селекционер Мартин Стоев, днес бе по-добрият и по-мотивиран в решителния трети сблъсък в залата на „сините”. Двубоят продължи час и 15 минути, а домакините от Левски бяха подкрепяни и от феновете си в люлинската зала.

Решителната последна точка в мача отбеляза завърналият се в състава на Левски този сезон – разпределителят Николай Найденов.

От 18.00 часа се играе другият оспорван четвъртфинал между съставите на ЛукОйл Нефтохимик и Черно море. Входът в бургаската зала „Младост” е свободен и се очаква тимът на Северин Димитров да бъде бурно подкрепян, макар че и варненци се похвалиха със сериозна агитка преди мача.