Левски Бол победи с 3:1 гейма (25:19, 25:13, 22:25, 25:19) Добруджа 07 в спора за третото място на международния волейболен турнир "Мемориал Жарко Петрович". Мачът продължи 1.31 ч.

„Сините” поведоха с 2-0 гейма след 25-19 и 25-13 т., след което добричлии показаха истинските си възможности.

В третата част възпитаниците на Мирослав Живков имаха аванс при двете технически прекъсвания – 8-5 и 16-14, като до края на гейма те успяха да съхранят аванса си и да го затворят при резултат 25-22.

В четвъртия гейм столичани изцяло доминираха в играта и това им даде възможност да спечелят с 25-19, а с това и мача.

Двата отбора ще се срещнат отново в края на месеца, когато в среща от първия кръг на елитната група ще играят в Добрич.