Отборът на волейболистите Иван Колев и Смилен Мляков записа първата си победа в началото на втория полусезон на Иранската волейболна лига. Абу Мюслем победи тима на Гомбат с 3:2 гейма, като гост в зала Олимпик, където през миналия сезон домакините нямат допусната загуба.

Гомбат, където се състезава Николай Найденов, успя да спечели първите два гейма с 25:23. В третия и четвъртия гейм обаче отборът на Абу Мюслем се наложи категорично с 25:20 и 25:18. Гостите спечелиха и тайбрека с 15:12, като записаха шеста победа от началото на сезона.

Иван Колев и Смилен Мляков отново бяха най-резултатни в срещата. Двамата волейболисти отбелязаха по 29 точки за отбора на Абу Мюслем. Иван Колев завърши с 55% добро посрещане и 62% ефективност в атака, а Смилен Мляков записа 53% ефективност в атака.