Казанлък Волей (Казанлък) - Марица (Пловдив) и ЦСКА-Демакс (София) - Левски Волей (София) се оформиха като окончателните двойки за днешните полуфинали в женския турнир за Купа България.  В последния мач от Група Б домакините от Казанлък имаха нужда от само един гейм, за да си осигурят първото място, но те с лекота си изработиха чиста победа с 3:0 (25:19, 25:7, 25:16) над Спартак 1996 (Плевен), пише bgvolleyball.com.

Наставникът на Розите избра да влезе в този мач с девическата националка Елица Баракова в центъра вместо опитната Кристина Тотева.  Отново пред пълни трибуни в зала Арсенал, но в почти тренировъчно темпо, домакините доминираха в първия гейм и достигнаха до крайното 25:19 с мощна атака на Славина Колева за последната точка.  Надмощието на Казанлък продължи и във втората част като при 12:4 още една девическа националка – Йоана Николова, влезе в игра на мястото на Славина Колева, а дългата серия от сервиси на Дани Найденова доведе резултата до 19:4.  Една по една влязоха и останалите волейболистки от ъгъла на Казанлък и комфортно приключиха гейма като Йоана Николова заби успешно за крайното 25:7.  Много от младите Рози останаха на терена и за третия гейм и нямаше какво да ги спре и него да спечелят убедително.  Отново Йоана Николова прояви реализаторските си умения в нападение като атакува за окончателното 25:16 в гейма и 3:0 гейма в мача.