ЦСКА постигна осми успех в шампионата на България по волейбол за мъже. В последен двубой от десетия кръг "червените" победиха с 3:0 (25:16, 25:21, 25:19) като гости Марек Юнион-Ивкони.

Гостите, водени от старши треньора Александър Попов, не допуснаха никаква изненада и контролираха изцяло развитието на срещата в Дупница.

Най-резултатен за победителите стана Димитър Димитров с 19 точки, а хърватският национал Иван Михал добави още 8 точки.

Георги Бъчваров реализира 7 точки в полза на Марек. Домакините опитаха да затруднят ЦСКА в първата и втората част, като столичани успяваха да стопят крехкия аванс на отбора от дупница.

"Червените" са на четвърто място в класирането, докато Марек Юнион Ивкони заема десета позиция.