ЦСКА (София) записа втора поредна победа в Суперлигата, след като надигра с 3:1 (25:22, 23:25, 25:17, 25:19) като гост новака Дунав (Русе).

Победата на Червените можеше да е и по-изразителна, след като във втория гейм момчетата на треньора Александър Попов водеха с 23:22, но допуснаха обрат. След това обаче не позволиха повече изненади и си тръгнаха с три точки от крайдунавския град.

За Дунав това бе трета поредна загуба от началото на сезона, но волейболистите на треньора Христо Илиев спечелиха първия си гейм след завръщането си в Суперлигата.

В следващия кръг на 15 ноември от 18,00 ч ЦСКА е домакин на Нефтохимик 2010 (Бургас), а ден по-късно Дунав посреща Добруджа 07 (Добрич) в дерби на новаците, пише bgvolleyball.com.

В същото време Пирин (Разлог) постигна втора поредна победа в Суперлигата, след като се наложи с 3:1 (21:25, 25:21, 25:22, 25:18) като гост на новака Ботев (Луковит).