Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА победи Добруджа с 3:2 гейма в мач от XIII кръг на Суперлигата, който се игра в зала "Васил Симов".

"Армейците" бяха водени от Ивайло Стефанов, тъй като Александър Попов бе приет ден по-рано по спешност в болница след усложнение на вирусно заболяване.

Домакините поведоха с 2:0 гейма след 25:20 и 25:16 в първите две части. Двубоят можеше да приключи и чисто за ЦСКА при 3:0. Третата част вървеше равностойно, но при 23:24 съдиите Добромир Добрев и Чавдар Марев допуснаха фрапантна грешка. Атака на Венцислав Георгиев бе категорично в полето, като това се видя както в реално време, така и на телевизионните повторения. Реферите единствени не съумяха да забележат това, като отсъдиха топка в аут и геймът отиде в полза на гостите. Четвъртата част ЦСКА преклони глава с 22:25 точки и се стигна до тайбрек. В него "червените" затвориха мача с 15:9 и така постигна успех над Добруджа.

Това е единайсета поредна победа за червените, които са лидери в класирането с 34 точки.