ЦСКА победи с 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:15) Славия в драматичен двубой от женското първенство по волейбол. „Червените“ са трети във временното класиране, а “белите” заемат шестото място.

Двата отбора се бориха за всяка точка в първия гейм, но в края Славия показа по-голяма борбеност и поведе. Армейките обаче бързо отвърнаха на удара и изравниха. Третият гейм беше решаващ за развитието на двубоя, като Славия имаше своите шансове при 23:21, но не успя да ги оползотвори максимално, а ЦСКА се възползва от това и поведе с 2:1. В четвъртия гейм „червените“ волейболистки не оставиха шансове на съперничките си.

В друг мач от кръга Казанлък Волей спечели категорично с 3:0 срещу Берое (25:11, 25:23, 25:15) и продължава да е лидер във временното класиране. Старозагорки имаха своите шансове във втория гейм, повежайки с 5:0, но домакините не допуснаха изненада.