Волейболистките на Болбрейкърс спечелиха втората си победа в женската Любителска лига Volley Mania. Капитанът Виолина Босолова и съотборничките й се наложиха с 3:2 (25:21, 25:23, 23:25, 17:25, 19:17) над Масив атак.

Срещата беше най-оспорваната дотук в първия сезон при жените. Болбрейкърс поведоха с два гейма, но допуснаха изравняване. Тайбрекът беше много интересен с хубави разигравания. Масив атак опита да стигне до пълен обрат, но след 19:17 Болбрейкърс спечели мача.

В другата среща от втория кръг Мистикс се наложи с 3:1 (25:21, 25:21, 15:25, 29:27) над ЙАФ-Волей и вече има две победи.

Волейболистите на миналогодишния финалист Металиченца стигнаха четвъртфиналите за Купата на Volley Mania. Те победиха с 3:0 (25:19, 25:19, 25:19) Осогово волей. Следващият им съперник в надпреварата ще е отборът на Тигрите.

Този уикенд опитният състав на Тигрите загуби с 0:3 (27:29, 23:25, 18:25) от Гладиаторите в мач за първенство. Шампионите продължават с успешния си поход към плейофите, като до момента са спечелили максимума от точки.