
Близнаците Георги и Валентин Братоеви парафираха нови контракти с Левски Сиконко късно тази вечер, научи Гонг. Разпределителят и посрещачът, които преминаха в синия тим преди пет години, подписаха нови договори, които ги обвързват с Левски за нови пет години.
Свидетел на подписа стана и президентът на Левски Сиконко Тихомир Левсев. Георги Братоев през миналия сезон носеше синята фланелка, докато брат му Валентин се подвизаваше в италианския Куасар Масса в Серия А2.
Към момента няма оферти за близнаците, но синият тим ще търси и очаква предложения, с които да ги отдаде на чуждестранен тим. Едно е сигурно – двамата волейболисти, чиито права отново ще се държат от Сиконко, са част от трансферната листа.