Доминик Тийм имаше нужда от 58 минути, за да се справи с Миша Зверев и да продължи напред в Индиън Уелс. Тийм победи германеца бързо-бързо с 6:1; 6:4.

Адската жега на корта затрудни изключително много и двамата тенисисти, но изглежда Миша Зверев не издържа.

Австриецът проби още първото подаване на Зверев, което даде началото на три поредни гейма на сметката му. Германецът се опита да се върне в мача, като взе четвъртия гейм, но Тийм не допусна повече грешки и взе сета с 6:1 за 22 минути.

Зверев влезе добре във втория сет и до 3:3 двамата тенисисти играха равностойно. След това обаче Тийм отново взе нещата в свои ръце и при 5:3 се опита да затвори мача с пробив.

Зверев се върна с един гейм, спасявайки пет брейкбола, но това не бе достатъчно и Тийм победи с 6:1; 6:4.